All about The Life, Traveling and Creative

Blog o plnení svojích snov

Zabalife

Recent Posts

VIMAT

Vodoinštalačný materiál

15. augusta 2018/Projekt 1

 

Vodo

Inštalačný

Materiál

 

Každý z Vás už určite zažil ten pocit, keď mu v domácnosti zlyhal kotol, prasklo tesnenie, či prestala tiecť teplá voda….

Poznám to i ja z vlastnej skúsenosti, no projekt Zabalife / THANK YOU je o pomoci pre tretiu osobuProstredníctvom tohto projektu sa snažím pomôcť ľudom, či nejakou formou ich obdarovať.

Jedného dňa som sa dozvedel, že rodinke vypovedal kotol a že už vyše týždňa sú bez teplej vody. Technik sa snažil pomôcť a opraviť chybu, no žiaľ neúspešne. Kotol bol vyrobený za hranicami nášho štátu a pokazenú súčiastku bolo priam nemožné zohnať. Rodinka bola nešťastná a v domácnosti zavládli podmienky, ako pred sto rokmi. Zohrievanie vody bolo na každodennom poriadku.

 

 

 

Takto vyzeral kotol a pokazená súčiastka v ňom, ktorá nedovolila mať rodine teplú vodu. Úsmev na perách vystriedala bezmocnosť a túžba po teplej vode

 

 

 

 

Preto som sa rozhodol im pomôcť a osloviť známeho, ktorý je majiteľom obchodu s vodoinštalačným materiálom. Napísal som mu, či by mi vedel pomôcť a jeho odpoveď bola jasná a stručná: “kamarát, veľmi rád Ti pomôžem, ak to bude v mojich silách“.  Spomínaný obchod má názov VIMAT, s.r.o a sídlo má v meste Sereď. Známy mi napísal, čo všetko k tomu potrebuje vedieť. K jeho pomoci boli potrebné fotky pokazenej súčiastky, číslo kotla a číslo pokazenej súčiastky. Vybavil som všetko čo potreboval, poslal som mu fotky a jeho odpoveď bola jasná – „idem na to. Hneď, ako budem vedieť viac, ozvem sa Ti“.

číslo kotla

 

                                                                   číslo pokazenej súčiastky

         pokazená súčiastka

 

Všetko som vybavil a čakal som na jeho odpoveď…..

 

Ruku teraz na srdce. Kto z Vás by nechal mladú rodinku bez teplej vody? Myslím, že veľa z Vás by na mojom mieste urobilo to isté. Trápilo ma, že dve dospievajúce dcéry a mamička, ktorá sa snaží o chod celej domácnosti sú bez teplej vody. Prostredníctvom môjho známeho sa to všetko podarilo vyriešiť.

 

Prišla odpoveď, ktorá znela: „kamarát, podarilo sa to vybaviť. Ak by si potreboval namontovať novú súčiastku, tak nie je problém. Daj mi vedieť a vybavíme to……“

 

                 opravený kotol                                                                               kuchyňa – teplá voda                                                                                     kúpeľňa – teplá voda

 

Preto Vám s čistím svedomím môžem firmu VIMAT len odporučiť.

Táto firma je ochotná pre zákazníka urobiť i to nemožné.

  • Koľko majiteľov firiem si sadne po záverečnej dobe do auta a prinesie Vám objednanú súčiastku domov?
  • Koľko z nich je ochotná s Vami riešiť veci v neskorých hodinách?
  • Koľko z nich Vám dá automatickú odpoveď – „urobím pre to všetko“?

A verte mi, že to nehovorím iba z toho dôvodu, že sme priatelia. To nie. Už v minulosti som pár krát využil služby tejto firmy a vždy som bol spokojný. Táto firma sa naozaj snaží pomôcť. Nepozná prekážky. Vždy nájde spôsob, aby zákazníci boli spokojní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             vimat.sro@gmail.com

             Jozef Vary

             00421 905 233 414

 

 

 

 

 

 

Vodo                  Inštalačný                   Materiál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add comment

Wildster Theme / Proudly powered by WordPress / Created by IshYoBoy.com