All about The Life, Traveling and Creative

Blog o plnení svojích snov

Zabalife

Recent Posts

Rodič ľavou zadnou

23. marca 2019/Blog
Home/Blog/Blog/Rodič ľavou zadnou

HRA  –  ZÁŽITOK  –  SKÚSENOSŤ

 

Ivett Pavlis daruje 2 voľné lístky na Workshop v marci s názvom

Psychosomatika !!!

 

 

 

Ivett Pavlis

 

 

Ivett Pavliss je mladá a ambiciózna podnikateľka, ktorá vie čo chce. Tvrdo na sebe pracuje a ide si za svojím cieľom, hoci život jej to príliš neuľahčuje. Vždy sa snažila pomáhať ľudom, a práve preto som ju oslovil, či by sa nechcela zapojiť do môjho projektu. Jej odpoveď bola jednoznačná – samozrejme, že áno. Veľmi som sa tomu potešil.  Má vyštudované právo, ktoré využíva na pomoc v krízových situáciách nie len ženám. Vedie materské centrum a jazykovú školu pre deti. Taktiež v jej živote dostali zelenú zážitkové vzdelávania a montessori techniky. Jej veľkým snom bol projekt RODIČ ĽAVOU ZADNOU (www.rodiclavouzadnou), ktorý je zameraný na vzdelávanie rodičov zážitkovou formou.

 

Verí v lepšiu budúcnosť pre naše deti, pretože úsmev našich detí je jednoducho neopísateľný.

 

Rodič ľavou zadnou je tá najlepšia voľba pre vás a vaše deti

Ivett Pavlis momentálne pracuje na svojich Workshopoch. Jeden má práve za sebou a v mesiaci marec chystá ďalší Workshop, ktorý má názov

PSYCHOSOMATIKA

 

Deti často bývajú choré, nevedia presne povedať, čo im je, čo ich trápi, v čom je problém a rodičia nevedia, ako im pomôcť. Prostredníctvom tohto Workshopu sa naučíte spoznať detskú psychiku a zistíte najčastejšie ochorenia u detí, ktoré sa viažu na psychiku našich detí. Zistíte, čo vám chce dieťa svojím ochorením povedať, naučíte sa dešifrovať rôzne telesné symptómy a prepojiť ich s dieťaťom. Spoločne sa naučíte rozpoznať telesné pocity a pracovať s telom.

 

Nenechajte si ujsť túto skvelú ponuku – ako porozumieť vášmu dieťaťu.

 

 

 

Add comment

Wildster Theme / Proudly powered by WordPress / Created by IshYoBoy.com