All about The Life, Traveling and Creative

Blog o plnení svojích snov

Zabalife

Recent Posts

O mne

Mojim cieľom je využiť niekoľkoročné nadobudnuté skúsenosti a kontakty zo zahraničia pre zvýšenie kvality poskytovaných služieb v oblasti wellness. Dôležité je, aby sme spoločnými silami vybudovali kvalitné služby pre klientov a adekvátne pracovné prostredie pre zamestnancov.

Pracovné skúsenosti

 

Posledných niekoľko rokov sa môj profesionálny život točí okolo hotelierstva, konkrétne wellness. Začínal som ako umývač riadu v Írsku, až som sa vypracoval k lídrovaniu a koordinovaní zamestnancov v špičkových 5* wellness hotelov v Nemeckých a Švajčiarskych Alpách.

 

Stal sa zo mňa líder, ktorý bol schopný sám viesť prevádzku, riešiť vzniknuté problémy a mal schopnosť udržať si klienta. Moja vysoká orientácia na klienta bola mnoho krát ocenená nie len klientami, ale i profesionálmi pracujúcich v oblasti wellness – osobné ohodnotenia, zamestnanec mesiaca, tím líder mesiaca…

 

Na tejto ceste som sa stretol mnohými problémami, hosťami, zamestnancami a tiež nedostatkami, ktoré ma vždy posúvali vpred. Mojím cieľom bolo dosiahnutie čo najväčšieho komfortu pre klientov. Zároveň vždy bolo pre mňa veľmi dôležité dobre zorganizované pracovné prostredie v mojom tíme. Zamestnanci sú najdôležitejší článok spokojného klienta. Pretože iba spokojný zamestnanec dokáže urobiť pre klienta maximum.

Čo je wellness? 

Ak ste odpovedali spomienka – uvoľnenie mysle, tak máte pravdu. Život sa skladá zo spomienok. Preto je veľmi dôležité, aby si ľudia vo svojom živote nazbierali čo najviac spomienok, aby jedného dňa neľutovali, že to mohli zažiť a nezažili.

 

Kto je ideálny klient?

Každý klient je špecifický a má iné priority. Pracujem s ľuďmi už niekoľko rokov a dokážem povedať, že každý klient je vzácny. Je len na nás, či sa k nám opäť vráti, vyzdvihne naše služby, bude odchádzať plný energie, alebo sa už nikdy nevráti. 

 

Prečo práve empatia? 

Prečo je dôležitá empatia a emočné puto. Spoločným cieľom je urobiť pre klienta maximum, aby odchádzal s úsmevom na perách a s krásnymi spomienkami. V dnešnej dobe nie je ťažké získať nového klienta, ale udržať si klienta je obrovská výzva.

 

V mojom životopise nájdete hotely, ako napríklad 4* Grand Hotel Sonnenbichl v lyžiarskom stredisku Garmisch Partenkirchen v Nemeckých Alpách. Dá sa povedať, že to bol môj odrazový mostík do hotelierstva. Začínal som na izbách, neskôr pomáhal na recepcii a wellness, ktoré sa mi veľmi zapáčilo. Chcel som vo wellness dosiahnuť viac a moje kroky smerovali do špičkového 5* rezortu – Luxury Spa Retreat & Cultural Hideaway / Schloss Elmau. Po krátkej dobe som zastával funkciu tím lídra. V roku 2014 som bol súčasťou Summitu prezidentov, ktorý sa konal práve v tomto hoteli. V tom istom čase som bol súčasťou pre – opening, hotel Retreat, ktorý bol súčasťou celého komplexu. Funkcia lídra pokračovala a pod mojím vedením bol i personál z nového 5* hotela. Približne po krásnych 6 rokoch som dostal ponuku pracovať vo Švajčiarskych Alpách, konkrétne v 5* The Hotel Chedi Andermatt. Bol som prijatý ako supervízor s tým, aby som dokázal vybudovať kvalitný tím vo wellness, zabezpečiť celý servis a eliminovať sťažnosti. Ďalšou zástavkou je 5* Park Hotel Vitznau, Health & Wealth Residence. Pracovná náplň je jasná – zabezpečenie plynulého chodu vonkajších a vnútorných priestoroch wellness + kvalitný servis pre hostí.

Wildster Theme / Proudly powered by WordPress / Created by IshYoBoy.com