All about The Life, Traveling and Creative

Blog o plnení svojích snov

Zabalife

Recent Posts
Home/Blog/Projekt 1/Matej Holbík

 

 

 

I WILL BECOME THE BEST VERSION OF MYSELF

 

Životné motto je jednoznačné:

 

Dostať zo seba len to najlepšie……. poznám ho síce iba chvíľu, ale verím v jeho motto a som o tom presvedčený, že ho krôčik po krôčiku začína realizovať. Tento mladík v sebe skrýva obrovskú silu, múdrosť a myslí vždy o krok vpred.

Dovoľte mi predstaviť 22-ročného mladíka, ktorého kroky smerovali do zahraničia. Po strednej škole sa rozhodol študovať na vysokej škole, no ,žiaľ, nedokončil ju. Ale nevidí to ako negatívum, práve naopak.  A prečo? Je slová sú jednoznačné: “ Za 5 rokov na vysokej škole si zarobím viac, ako ľudia za 10 rokov po skončení vysokej školy.“ A nejde iba o peniaze. V zahraničí vidí príležitosť, ktorá mu pomôže do ďalších krokov jeho života. Zahraničie mu dáva slobodu a väčšie možnosti naplniť životné motto.

Ako 21-ročný vycestoval za prácou do Holandska. Neskôr jeho kroky smerovali do Nemecka, kde začal pracovať v špičkovom 5* hoteli v Alpách. Nakoľko dostal ponuku pracovať na rovnakej pozícii vo Švajčiarskych Alpách, neváhal ani sekundu a využil túto ponuku. Momentálne Matejovou náplňou práce je vidieť spokojných hostí v 5* wellness hoteli. Jeho servis vo wellness je špičkový a dokazuje to každým dňom. Tohto mladíka bude veľmi ťažké udržať na pozícii, ktorá ho momentálne živí, pretože ak príde jeho čas , tak ho čaká obrovská cesta.

Budúcnosť má postavenú na neobyčajnom myslení, ktoré je za hranicou reálneho života. Veľmi veľa číta v anglickom jazyku, zaujíma sa o online svet, ktorý v sebe skrýva neskutočný potenciál. Rovnako ako Matej. Jeho cesta bude smerovať týmto smerom a verím, že nájde skrytý potenciál, ktorý ukrýva online svet. Želám mu to z celého srdca, pretože si to zaslúži…..

Mateja som oslovil a opýtal sa ho, či by nechcel byť súčasťou môjho projektu. Odpoveď bola jednoznačná  – jasné, že áno. Neváhal ani sekundu…. Vraj si to ani neuvedomí a často 100 eur minie v obchode či pri kúpe oblečenia. Zamyslel sa nad sebou a povedal, že radšej tých 100 eur investuje do niečoho, čo vyčarí úsmev na tvári.

 

 

Ponuka:

 

Venuje niekomu  100 eur. Niekomu, komu pomôžu…….

Kontaktujte ma:

https://www.facebook.com/zabalife

Contact

E-mail:

info@zabalife.com

 

Teším sa na na odpovede, zabalife

Add comment

Wildster Theme / Proudly powered by WordPress / Created by IshYoBoy.com